Ta strona używa plików cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rintec Sp. z o. o. - Kontakt

 

 

Rintec Sp. z o.o.

ul. Wolska 64A lok. 20

01-134 Warszawa

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefony:
0048/664766853,
0048/602175334

 

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie treści marketingowych przez Rintec Sp. z o.o. TAK/NIE
Prosimy o wpisanie w treści maila TAK jeżeli wyrażają Państwo zgodę, lub NIE w razie braku zgody.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w e-mailu kontaktowym jest Rintec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-134) przy ul. Wolskiej 64A/20. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wszelkie dalsze informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jakiekolwiek pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może w każdej chwili zostać cofnięta przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani a Państwa dane nie będą przekazywane poza europejski obszar gospodarczy ani udostępniane innym podmiotom.